2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba objektu nové dětské skupiny v obci Grymov
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je novostavba objektu dětské skupiny s jedním oddělením pro 15 dětí, vybudování nové technické a dopravní infrastruktury v podobě přípojek a komunikací, oplocení, parkovacích ploch a revitalizace venkovní zelené plochy pro pobyt dětí. Součástí projektu bude provedení nové přípojky kanalizace, přípojky vody, přeložek technické infrastruktury, ČOV, akumulační nádrže dešťové vody, fotovoltaického systému, vybudování nového oplocení, zpevněných ploch a rekultivace území dotčeného výstavbou. Projektová dokumentace je členěna: a) Stavební objekty: SO 01 Novostavba dětské skupiny SO 02 Zpevněné plochy, oplocením, terénní úpravy a ozelenění, revitalizace zelených ploch b) Inženýrské objekty: IO 01 Přípojka kanalizační IO 02 Přípojka vodovodní IO 03 Přípojka elektro přeložená – zajišťuje ČEZ Distribuce a.s. IO 04 Dešťová kanalizace c) Technologické objekty: PS 01 FVS PS 02 Systém využití dešťové vody jako užitkové (pro zálivku) PS 03 ČOV Podrobný rozpis požadovaných prací je uveden v technické dokumentaci a výkazu výměr, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ0216535
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Obec Grymov
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten