605955-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na terenie Nadleśnictwa Łupawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na terenie Nadleśnictwa Łupawa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej w leśnictwach Nożyno i Skotawsko. Dla następujących części zamówienia, dla których należy przygotować odrębną dokumentację projektowo – kosztorysową. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Interne KennungZG.270.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Titel1) Część I - Wykonanie usług projektowych dla zadania „Zbiornik retencyjny w leśnictwie Nożyno 1”
BeschreibungW miejscu wskazanym orientacyjnie należy zaprojektować budowę punktu piętrzenia zwanego dalej drewnianą zastawką dębową, szer. dna 1,0 mb, stopień nachylenia zboczy około 45 stopni, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 15 cm, pow. wydzielenia 2,87 ha oraz zaprojektować zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego, oczyszczenie i odmulenie rowu na dł. około 50 mb, usuniecie części zakrzaczeń. Planowana objętość retencjonowanej wody, min. 4 300 m3. Obecna wysokość lustra wody 30 cm, planowana lokalizacja drewnianej zastawki dębowej w oddz. 489 h 00 w leśnictwie Nożyno, województwo pomorskie (22), powiat słupski (12), gmina Dębnica Kaszubska (032), dz. ew. nr 489, obręb Jawory (0007), Zakres prac: a) opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej b) pełnienia nadzoru autorskiego
Interne KennungCzęść I - Wykonanie usług projektowych dla zadania „Zbiornik retencyjny w leśnictwie Nożyno 1”
LosLOT-0004
Titel2) Część II - Wykonanie usług projektowych dla zadania „Zbiornik retencyjny w leśnictwie Nożyno 2”
BeschreibungW miejscu wskazanym orientacyjnie należy zaprojektować budowę punktu piętrzenia zwanego dalej drewnianą zastawką dębową, szer. dna 1,0 mb, stopień nachylenia zboczy około 45 stopni, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 60 cm, pow. wydzielenia 0,46 ha oraz zaprojektować zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego. Planowana objętość retencjonowanej wody, min. 2 500 m3. Obecna wysokość lustra wody 0 cm, planowana lokalizacja drewnianej zastawki dębowej w oddz. 659 b 00 w leśnictwie Skotawsko, województwo pomorskie (22), powiat bytowski (01), gmina Czarna Dąbrówka (032), dz. ew. nr 161, obręb Osowskie (0021): Zakres prac: a) opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej b) pełnienia nadzoru autorskiego
Interne KennungCzęść II - Wykonanie usług projektowych dla zadania „Zbiornik retencyjny w leśnictwie Nożyno 2”
LosLOT-0005
Titel3) Część III - Wykonanie usług projektowych dla zadania „Zbiornik retencyjny w leśnictwie Skotawsko”
BeschreibungW miejscu wskazanym orientacyjnie na załączonej ryc. 3 należy zaprojektować budowę punktu piętrzenia zwanego dalej drewnianą zastawką dębową, szer. dna 1,0 mb, stopień nachylenia zboczy około 45 stopni, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 60 cm, pow. wydzielenia 0,46 ha oraz zaprojektować zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego. Planowana objętość retencjonowanej wody, min. 2 500 m3. Obecna wysokość lustra wody 0 cm, planowana lokalizacja drewnianej zastawki dębowej w oddz. 659 b 00 w leśnictwie Skotawsko, województwo pomorskie (22), powiat bytowski (01), gmina Czarna Dąbrówka (032), dz. ew. nr 161, obręb Osowskie (0021): Zakres prac: a) opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej b) pełnienia nadzoru autorskiego
Interne KennungCzęść III - Wykonanie usług projektowych dla Zadania "Zbiornik retencyjny w leśnictwie Skotawsko"