See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych (sprzętu jednorazowego użytku) na potrzeby Szpitala Głogowskiego sp. z o.o. – powtórka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 35 pakietów. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w pakietach nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35 musi być złożona na wszystkie pozycje w pakiecie. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 3, 11, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 30, 32, 33. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w różnych opakowaniach jednostkowych pod warunkiem, że ostateczna ilość będzie tożsama z podaną przez zamawiającego w Formularzu specyfikacji ilościowo - asortymentowej, Jeżeli ogólna ilość sztuk nie jest podzielna przez wielkość opakowania Zamawiający dopuszcza wycenę produktów uwzględniając przeliczenia ilości z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, po przeliczeniu zgodnie z zasadami matematycznymi. 5. Zamawiający w postępowaniu dopuszcza składanie ofert częściowych tj. na dowolnie wybrane pakiety. 6. Wykonawca, po uzyskaniu informacji o wyniku postępowania i przed zawarciem umowy, zobowiązuje się przesłać drogą elektroniczną plik załącznika nr 1 w formacie edytowalnym. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości produktów. 8. W trakcie realizacji umowy zamawiający może dokonywać przesunięć ilościowych między poszczególnymi pozycjami asortymentu w granicach wartości zawartej umowy w odniesieniu do każdego pakietu. 9. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagane prawem warunki dopuszczające je do stosowania. Musi posiadać dokumenty dopuszczające je do stosowania w placówkach służby zdrowia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy, tj. deklarację zgodności z wymaganiami zasadniczymi CE i, o ile jest to wymagane odrębnymi przepisami – certyfikat jednostki notyfikowanej, która brała udział w ocenie wyrobu medycznego, określonych w ustawie o wyrobach medycznych - jeśli nie dotyczy, należy złożyć wraz z ofertą stosowne oświadczenie. 10. Wykonawca zapewnia ważność dokumentów dopuszczających dostarczane wyroby do obrotu i stosowania przez okres trwania umowy. 11. Wymagany termin przydatności do użycia przedmiotu zamówienia - co najmniej 12 miesięcy od daty dostawy. 12. Wymaga się, by każdy pojedynczy egzemplarz oferowanego asortymentu był zaopatrzony w etykietę handlową sporządzoną w języku polskim, w taką samą etykietę winny być zaopatrzone opakowania zbiorcze. Ponadto etykieta handlowa powinna zawierać co najmniej poniższe informacje: rodzaj i nazwę wyrobu ilość szt. w opakowaniu nazwę producenta numer kodu, rozmiar numer serii datę ważności 13. Oferowany asortyment musi spełniać wymogi zamawiającego podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz w pełni spełniać wymagania funkcjonalne właściwe dla tych wyrobów zgodnie z ich przeznaczeniem. 14. Obowiązkiem Wykonawcy jest zabezpieczenie płynności zaopatrzenia asortymentu objętego umową na cały okres obowiązywania umowy. 15. Zamówienia składane będą elektronicznie, w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. 16. Wybrany wykonawca zobowiązuje się w ramach przyszłego świadczenia umownego na własne ryzyko do dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby zamawiającego tj. Apteka szpitalna. Dostawa zamówionego towaru odbywać się będzie w oparciu o zamówienie złożone przez upoważnionego przedstawiciela zamawiającego, w terminie maksymalnie 2 dni roboczych. 17. W celu potwierdzenia wymagań jakościowych w odniesieniu do oferowanego przedmiotu zamówienia, wykonawca dołączy do oferty materiały informacyjne: aktualne katalogi, foldery, ulotki itp. Na załączonych materiałach informacyjnych należy wyraźnie zaznaczyć nr pakietu oraz numer pozycji pakietu. 18. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33 14 00 00-3 materiały medyczne 19. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 20. Zamawiający nie przewiduje: 19.1. zamówień uzupełniających, 19.2. umowy ramowej, 19.3. wykorzystania aukcji elektronicznej, 19.4. ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 19.5. udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia 20. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji w przypadku zamówień uzupełniających. Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określa: Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
Interne Kennung: ZP/31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej).
Menge: 73
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 3 pozycja nr 1
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 3 pozycja nr 2
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 3 pozycja nr 3
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 11 pozycja nr 1
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 11 pozycja nr 2
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 11 pozycja nr 3
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 1
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 2
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 3
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 4
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 5
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 14 pozycja nr 6
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 15 pozycja nr 1
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 15 pozycja nr 2
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 15 pozycja nr 3
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 16 pozycja nr 1
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 16 pozycja nr 2
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 16 pozycja nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 23 pakiety. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w pakietach nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 19, 20, 22 musi być złożona na wszystkie pozycje w pakiecie. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w różnych opakowaniach jednostkowych pod warunkiem, że ostateczna ilość będzie tożsama z podaną przez zamawiającego w Formularzu specyfikacji ilościowo - asortymentowej, Jeżeli ogólna ilość sztuk nie jest podzielna przez wielkość opakowania Zamawiający dopuszcza wycenę produktów uwzględniając przeliczenia ilości z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, po przeliczeniu zgodnie z zasadami matematycznymi.
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 18 pozycja nr 1
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 18 pozycja nr 2
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 18 pozycja nr 3
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 19
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 20
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 1
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 2
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 3
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 4
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 5
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 6
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 7
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 8
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 9
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 10
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 21 pozycja nr 11
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 23 pozycja nr 1
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 23 pozycja nr 2
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 25
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 26
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 30 pozycja nr 1
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 30 pozycja nr 2
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 30 pozycja nr 3
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 31
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 32 pozycja nr 1
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 32 pozycja nr 2
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 32 pozycja nr 3
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 32 pozycja nr 4
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 32 pozycja nr 5
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 1
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 2
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 3
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 4
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 5
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 6
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 7
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 8
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 9
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 10
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 11
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 12
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 13
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 14
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 15
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 16
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 17
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 18
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 33 pozycja nr 19
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 34
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 35
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/31/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 1
Quantity: 73
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 3 pozycja nr 1
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 3 pozycja nr 2
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 3 pozycja nr 3
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 11 pozycja nr 1
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 11 pozycja nr 2
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 11 pozycja nr 3
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 1
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 2
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 3
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 4
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 5
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 14 pozycja nr 6
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 15 pozycja nr 1
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 15 pozycja nr 2
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 15 pozycja nr 3
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 16 pozycja nr 1
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 16 pozycja nr 2
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 16 pozycja nr 3
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 18 pozycja nr 1
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 18 pozycja nr 2
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 18 pozycja nr 3
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 20
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 1
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 2
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 3
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 4
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 5
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 6
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 7
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 8
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 9
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 10
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet nr 21 pozycja nr 11
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet nr 23 pozycja nr 1
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet nr 23 pozycja nr 2
Lot: LOT-0074
Title: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet nr 30 pozycja nr 1
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet nr 30 pozycja nr 2
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet nr 30 pozycja nr 3
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet nr 32 pozycja nr 1
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet nr 32 pozycja nr 2
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet nr 32 pozycja nr 3
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet nr 32 pozycja nr 4
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet nr 32 pozycja nr 5
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 1
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 2
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 3
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 4
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 5
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 6
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 7
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 8
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 9
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 10
Lot: LOT-0099
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 11
Lot: LOT-0100
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 12
Lot: LOT-0101
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 13
Lot: LOT-0102
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 14
Lot: LOT-0103
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 15
Lot: LOT-0104
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 16
Lot: LOT-0105
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 17
Lot: LOT-0106
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 18
Lot: LOT-0107
Title: Pakiet nr 33 pozycja nr 19
Lot: LOT-0108
Title: Pakiet nr 34
Lot: LOT-0109
Title: Pakiet nr 35