See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kol celistvých pro ŽKV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejímž základě budou postupem vymezeným v rámcové dohodě a této ZD zadány jednotlivé veřejné zakázky na dodávku kol celistvých (dále také „kola celistvá“ nebo „kola“) pro železniční kolejová vozidla zadavatele, podle jednotlivých částí veřejné zakázky do odběrného místa zadavatele Zásobovacího centra, Česká Třebová, pro období 27 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody. Část veřejné zakázky č. 1: Kolo celistvé 920-503 ER8 InterJet Vmax 200 km/h Část veřejné zakázky č. 2: Kolo celistvé 920-502 ER8 RailJet Vmax 230 km/h Část veřejné zakázky č. 3: Kolo celistvé 840-412 ER8 Část veřejné zakázky č. 4: Kolo celistvé 843 ER8 Část veřejné zakázky č. 5: Kolo celistvé 850-844 ER8 Část veřejné zakázky č. 6: Kolo celistvé 840-812N ER8 Část veřejné zakázky č. 7: Kolo celistvé 840-551 ER9 s brzdovým kotoučem Část veřejné zakázky č. 8: Kolo celistvé 920-500 ER8 Část veřejné zakázky č. 9: Kolo celistvé 920-501 ER8 Část veřejné zakázky č. 10: Kolo celistvé 920-561 ER7 Část veřejné zakázky č. 11: Kolo celistvé 950-550 ER9 Část veřejné zakázky č. 12: Kolo celistvé 920-429 ER7
Vorherige Bekanntmachung: 555896-2023
Interne Kennung: 56903/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631100 Monoblockräder
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: Část veřejné zakázky č. 4: Kolo celistvé 843 ER8
Beschreibung: Kolo celistvé 843 ER8
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0018
Titel: Část veřejné zakázky č. 7: Kolo celistvé 840-551 ER9 s brzdovým kotoučem
Beschreibung: Kolo celistvé 840-551 ER9 s brzdovým kotoučem
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0016
Titel: Část veřejné zakázky č. 5: Kolo celistvé 850-844 ER8
Beschreibung: Kolo celistvé 850-844 ER8
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0011
Titel: Část veřejné zakázky č. 12: Kolo celistvé 920-429 ER7
Beschreibung: Kolo celistvé 920-429 ER7
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Část veřejné zakázky č. 2: Kolo celistvé 920-502 ER8 RailJet Vmax 230 km/h
Beschreibung: Kolo celistvé 920-502 ER8 RailJet Vmax 230 km/h
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0019
Titel: Část veřejné zakázky č. 9: Kolo celistvé 920-501 ER8
Beschreibung: Kolo celistvé 920-501 ER8
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0021
Titel: Část veřejné zakázky č. 10: Kolo celistvé 920-561 ER7
Beschreibung: Kolo celistvé 920-561 ER7
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0022
Titel: Část veřejné zakázky č. 11: Kolo celistvé 950-550 ER9
Beschreibung: Kolo celistvé 950-550 ER9
Interne Kennung: 11