2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na przewozie oraz zapewnieniu opieki dzieciom i uczniom niepełnosprawnym z terenu Gminy Wałbrzych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług polegających na przewozie oraz zapewnieniu opieki dzieciom i uczniom niepełnosprawnym z terenu Gminy Wałbrzych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz i opiekę nad około 349 dziećmi i uczniami niepełnosprawnymi, w tym 13 na wózkach inwalidzkich z terenu Gminy Wałbrzych do placówek oświatowych zlokalizowanych w Wałbrzychu, Świebodzicach i Świdnicy, na trasie miejsce zamieszkania/przystanek komunikacyjny - placówka oświatowa oraz placówka oświatowa – miejsce zamieszkania/przystanek komunikacyjny, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 820). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 520921-2026
Interne Kennung: BZP.271.163.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność zapewnienia przewozów od 1 września 2026 r. - Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 820) podstawą do ubiegania się o przewóz zorganizowany/zwrot rodzicom/opiekunom prawnym kosztów przewozu dziecka/ucznia z niepełnosprawnościami do placówki oświatowej jest objęcie kształceniem specjalnym dziecka/ucznia, posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o potrzebie zespołowych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312120 Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen
5. Los
Los: LOT-0001