2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schippers Veerdiensten
Beschreibung: De opdracht omvat behalve het varen met de veerponten door gekwalificeerd personeel conform het rooster, het gebruiksgereed maken voor aanvang en buiten bedrijf stellen na afloop en klein dagelijks onderhoud. Dit onderhoud is omschreven in bijlage 5. De opdracht omvat ook een coördinatie, in de vorm van een meewerkend voorman. Deze moet in staat zijn om leiding te geven aan de schippers en geldt als vast aanspreekpunt. Meer informatie vind u in de leidraad. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt op basis van de cijfers van 2025 ongeveer 850.000 euro ex BTW maar inclusief werkdiensten die optioneel door schippers mogen worden uitgevoerd. Aan deze cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1