2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku w 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę energii elektrycznej do punktów poboru energii Zamawiającego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Rybniku w okresie: od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. w ilości 3 914 MWh oraz sprzedaż przez Zamawiającego energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji odnawialnych źródeł energii („OZE”) i wprowadzonej do sieci Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ( tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 43 z późn.zm.) oraz ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 z późn.zm.). Planowana Roczna Produkcja Energii Elektrycznej Wprowadzonej do Sieci OSD : 159 MWh. Szczegółowy opis zamówienia został określony w SWZ.
Interne Kennung: ZPiFZ/02/2026/TMT/UPN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku na 2027 rok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę energii elektrycznej do punktów poboru energii Zamawiającego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Rybniku w okresie: od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. w ilości 3 914 MWh oraz sprzedaż przez Zamawiającego energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji odnawialnych źródeł energii („OZE”) i wprowadzonej do sieci Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ( tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 43 z późn.zm.) )oraz ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 z późn.zm.). Planowana Roczna Produkcja Energii Elektrycznej Wprowadzonej do Sieci OSD : 159 MWh