See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń budynku Edukacyjnego centrum rehabilitacyjno-medycznego w Gródkach pod potrzeby Klubu Aktywnego Seniora w powiecie działdowskim” – Wyposażenie (strefa relaksu+szatnia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do strefy relaksu i szatni. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: 4/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 31710000 Elektronische Ausstattung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001