606008-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Zabezpieczenie medyczne Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. Zabezpieczenie dwoma karetkami jedna typu S, druga typu P w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 wraz z prawem opcji obejmującym okres od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpieczenie medyczne Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. Zabezpieczenie dwoma karetkami jedna typu S, druga typu P w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 wraz z prawem opcji obejmującym okres od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030.
Beschreibung1. W ramach niniejszego zamówienia gwarantowana jest realizacja usługi w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 spełniającej wymogi opisane we Wzorze Umowy. 2. Usługa w okresie od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030 spełniająca wymogi opisane we Wzorze Umowy będzie realizowana w ramach prawa „opcji”, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. W związku z powyższym Zamawiający: 1) zastrzega, że przedmiot zamówienia określony w ramach prawa opcji nie jest gwarantowany, a jest wyłącznym i jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie z tego uprawnienia nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 2) jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 3) w przypadku skorzystania z prawa opcji przekaże Wykonawcy stosowne oświadczenie w tym zakresie; 4) pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawiera Projekt Umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy.
Interne KennungMPL/PF/FZ/241/3/11/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPełny opis procedury dostępny jest w dokumentach zamówienia opublikowanych na stronie https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,238350,2872a652ebfe14f228a892e55b5f6279.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMPL/PF/FZ/241/3/11/24
Optionen
Beschreibung der OptionenUsługa w okresie od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030 spełniająca wymogi opisane we Wzorze Umowy będzie realizowana w ramach prawa „opcji”, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. W związku z powyższym Zamawiający: 1) zastrzega, że przedmiot zamówienia określony w ramach prawa opcji nie jest gwarantowany, a jest wyłącznym i jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie z tego uprawnienia nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 2) jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 3) w przypadku skorzystania z prawa opcji przekaże Wykonawcy stosowne oświadczenie w tym zakresie; 4) pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawiera Projekt Umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
606008-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/11/26
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85100000 Health services, 85141000 Services provided by medical personnel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/11/24
Options: