See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowic w 2025 roku, poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w następujących częściach: Część I: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99], Część II: odbiór i unieszkodliwianie leków innych niż wymienione w 20 01 31 [kod 20 01 32] Część III: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]. Część IV: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]. Część V: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07] Część VI: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02], Część VII: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04], Część VIII: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03] Część IX: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07] Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 12 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 602987-2024
Interne Kennung: RGK.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Beschreibung: Zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: odbiór i unieszkodliwianie leków innych niż wymienione w 20 01 31 [kod 20 01 32]
Beschreibung: Odbiór i unieszkodliwianie leków innych niż wymienione w 20 01 31 [kod 20 01 32]
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]
Beschreibung: Część III: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowa¬nych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy kod 20 02 03
Beschreibung: Zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07]
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07]
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02]
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02]
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zag. odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zag. zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04]
Beschreibung: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04]
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03]
Beschreibung: Zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03]
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07
Beschreibung: Zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07]
Interne Kennung: Część IX