606023-2026 - Wettbewerb
Polen – Lampen und Leuchtröhren – „Dostawy materiałów elektrycznych: część 6 - źródła światła standardowe”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawy materiałów elektrycznych: część 6 - źródła światła standardowe”
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia. 1.1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć Zamawiającemu za wynagrodzeniem (dostawa) materiały elektryczne – źródła światła standardowe dopuszczone do obrotu na rynku wewnątrzwspólnotowym (CE). 1.2. Szczegółowy zakres, rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji. 2. Warunki dostawy. 2.1. Wykonawca na zlecenia Zamawiającego zobowiązuje się sprzedawać i dostarczać elementy przedmiotu zamówienia sukcesywnie w okresie trwania umowy, partiami (maksymalnie w 30 partiach), w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 2.2. Ilość i rodzaj poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia, jakie będą sprzedawane i dostarczone w jednej partii, zależy od potrzeb Zamawiającego i będzie określana w zleceniu, o którym mowa w pkt 4.1. 2.3. Zamawiający będzie składać zlecenia Wykonawcy pocztą elektroniczną. 2.4. O przygotowaniu zleconej dostawy Wykonawca powiadomi Zamawiającego telefonicznie lub pocztą elektroniczną, nie później niż na jeden dzień roboczy przed terminem dostarczenia. 2.5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania przedmiotu zamówienia na swój koszt i we własnym zakresie. 2.6. Miejsce dostawy – magazyn główny Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., 32–020 Wieliczka, Park Kingi 1. Godziny dostawy ustala się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.00. 2.7. Wraz z jednostkowymi dostawami przedmiotu zamówienia Wykonawca powinien dostarczyć: 1) certyfikat dopuszczenia CE, 2) dowód wydania wyrobu na zewnątrz (WZ). 3. Szczegółowy zakres, rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji. 2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz zasady jego realizacji zawarte zostały w części 5 niniejszego ogłoszenia oraz dokumentacji udostępnionej do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https:// kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Interne KennungKSW/2026/EZM/137
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. tzw. procedurę odwróconą. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Oferta Wykonawcy musi być sporządzona wg Formularza oferty, który generuje się na Platformie Zamawiającego na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl. Formularz oferty nie podlega uzupełnieniu. 5. Wraz z formularzem oferty Wykonawca składa następujące załączniki do oferty: 1) załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) pn. „Szczegółowy zakres, rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia/umowy”, który stanowi integralną część oferty i Wykonawca winien go załączyć obligatoryjnie. Załącznik powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w załączniku nr 1 do elektronicznego formularza oferty nazwę producenta oferowanego asortymentu wraz z podaniem nazwy własnej / kodu produktu; 2) załącznik nr 2 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 2 do specyfikacji), powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 3) oryginał pełnomocnictwa podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub jego cyfrowe odwzorowanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Mocodawcę lub notariusza, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej (jeżeli ofertę składa pełnomocnik); 4) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli Wykonawca, polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby). Wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 7 do specyfikacji. 6. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik znajdujący się na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl powinien on zawierać wszystkie wymagane informacje określone w tym załączniku. Formularz ofertowy oraz załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) nie podlegają uzupełnieniu na zasadach regulowanych przepisami art. 128 ust. 1 ustawy. W przypadku niezłożenia załącznika do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy. 6. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 7. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w specyfikacji. Treść oferty musi odpowiadać treści dokumentów zamówienia w szczególności specyfikacji. 8. Oferta winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 9. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego postępowania udostępnione są do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31531100 Lampen und Leuchtröhren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach zamówienia, Zamawiający zobowiązuje się do zakupu przedmiotu zamówienia, określonego w załączniku nr 1 do specyfikacji, o wartości 60 % ceny całkowitej brutto, podanej w ofercie. Pozostałą ilość przedmiotu zamówienia o wartości 40% ceny całkowitej brutto, Zamawiający zakupi w zależności od potrzeb (prawo opcji).