606044-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung305939-2026
Interne KennungDZP-271-12/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0002
Titel2.Audiometr, tympanometr, ABR
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.2
LosLOT-0003
Titel3.Zestawy Acculan
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.3
LosLOT-0008
Titel8.Aparat do echokardiografii
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.8
LosLOT-0009
Titel9.Diatermie
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.9
LosLOT-0010
Titel10.Diatermie Erbe
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.10
LosLOT-0011
Titel11.Diatermie Valleylab
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.11
LosLOT-0012
Titel12.Sprzęt rehabilitacyjny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.12
LosLOT-0013
Titel13.Urządzenia do kompresji klatki piersiowej
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.13
LosLOT-0014
Titel14.Aparaty do krioterapii i kriochirurgii
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.14
LosLOT-0016
Titel16.Aparaty do znieczulenia
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.16
LosLOT-0017
Titel17.Aparat EEG
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.17
LosLOT-0018
Titel18.Aparat EKG
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.18
LosLOT-0020
Titel20.Aparaty HFNC
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.20
LosLOT-0021
Titel21.Aparat KTG
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.21
LosLOT-0023
Titel23.Aparat RTG typu ramię C
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.23
LosLOT-0024
Titel24.Aparat USG
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.24
LosLOT-0025
Titel25.Autoklaw kasetowy
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.25