See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetska obnova zgrada OB Zadar
Beschreibung: Energetska obnova zgrada OB Zadar. Uključuje zgrade ginekologije, pedijatrije i internu, a sve sukladno navedenom u projektu i troškovniku. Projekt Energetska obnova zgrada interne medicine, ginekologije i pedijatrije Opće bolnice Zadar na adresi Bože Peričića 5., Zadar uključuje provedbu mjera energetske učinkovitosti s ciljem ostvarenja ušteda od 51,30% na potrebnoj toplinskoj energiji za grijanje, 63,01% na primarnoj energiji te ušteda od 67,16% na godišnjoj emisiji CO2. Ciljne skupine projekta su zdravstveni djelatnici i pacijenti. Trajanje projekta je 24 mjeseca. PROJEKT: NPOO.C6.1.R1-I1.04.0108. EU PROGRAM: Mehanizam za oporavak i otpornost.
Interne Kennung: 01-EU-NMV-24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000