606047-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Dostawa materiałów biurowych i piśmienniczych i papieru do druku, na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów biurowych i piśmienniczych i papieru do druku, na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych i piśmienniczych i papieru do druku, na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w podziale na 5 części: Część 1 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B, Część 2 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Jaśle, 38-200 Jasło ul. Floriańska 112, Część 3 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie, 38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 5, Część 4 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6, Część 5 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola ul. Jagiellońska 17 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę prac związanych z rozmieszczeniem i instalacją przedmiotu zamówienia, o których mowa w art. 121 pkt. 2 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawiera wzór umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Interne KennungR.ROZ.270.12.69.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192100 Radiergummis, 30192500 Overhead-Transparente, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 30192900 Korrekturmittel, 30193200 Briefablagen oder Ordnungssysteme für den Schreibtisch, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 30197300 Brieföffner, Hefter und Locher, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Jaśle, 38-200 Jasło ul. Floriańska 112
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Jaśle, 38-200 Jasło ul. Floriańska 112
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie, 38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie, 38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 5
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola ul. Jagiellońska 17
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych, piśmienniczych i papieru do druku na potrzeby Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola ul. Jagiellońska 17
606047-2026 - Competition
Poland – Various office equipment and supplies – Dostawa materiałów biurowych i piśmienniczych i papieru do druku, na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierR.ROZ.270.12.69.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30190000 Various office equipment and supplies
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 30192100 Erasers, 30192500 Overhead transparencies, 30192800 Self-adhesive labels, 30192900 Correction media, 30193200 Desktop trays or organisers, 30197100 Staples, tacks, drawing pins, 30195900 Whiteboards and magnetic boards, 30197200 Ring binders and paper clips, 30197300 Letter openers, staplers and hole punches, 30197600 Processed paper and paperboard, 30199500 Box files, letter trays, storage boxes and similar articles
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005