See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het ontwikkelen van effectieve campagnes die de Vlaamse weggebruiker aanzetten tot verkeersveiliger gedrag en de creatie en realisatie van communicatie- en sensibiliseringsmateriaal voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde).
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het ontwikkelen van effectieve campagnes die de Vlaamse weggebruiker aanzetten tot verkeersveiliger gedrag en de creatie en realisatie van communicatie- en sensibiliseringsmateriaal voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde).
Interne Kennung: 2025/VSV/SS/001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/VSV/SS/001 - 1
Interne Kennung: 1