2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu busów i autobusów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług transportowych w zakresie przewozu osób i przewozu bagażu dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku z podziałem na 2 części (zadania):
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa wynajmu busów i autobusów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług transportowych w zakresie przewozu osób i przewozu bagażu dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku z podziałem na 2 części (zadania): Zadanie nr 1 - Usługa wynajmu autobusów wraz z kierowcą - transport krajowy oraz międzynarodowy . Zadanie nr 2 - Usługa wynajmu busów wraz z kierowcą - transport krajowy. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po udzieleniu zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, w wysokości do 50 % wartości zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi wynikać będzie ze zwiększonych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: U/66/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Usługa wynajmu autobusów wraz z kierowcą - transport krajowy oraz międzynarodowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa wynajmu busów i autobusów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług transportowych w zakresie przewozu osób i przewozu bagażu dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku z podziałem na 2 części (zadania): Zadanie 1 – Usługa wynajmu autobusów wraz z kierowcą - transport krajowy oraz międzynarodowy, 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr 10 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: U/66/2025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1) Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z zapisem art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 100 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości usługi będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadkach konieczności zapewnienia zabezpieczenia Zamawiającego o brakującą usługę. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym na piśmie z co najmniej 2 - tygodniowym wyprzedzeniem. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 5) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego przedmiotu umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 7) Zamówienie opcjonalne zostanie zrealizowane w przypadku posiadania przez Zamawiającego środków finansowych przeznaczonych na realizacje tego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Usługa wynajmu busów wraz z kierowcą - transport krajowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa wynajmu busów i autobusów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług transportowych w zakresie przewozu osób i przewozu bagażu dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku z podziałem na 2 części (zadania): Zadanie 2 – Usługa wynajmu busów wraz z kierowcą - transport krajowy. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załączniku nr10 A do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: U/66/2025/2