2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa autobusów elektrycznych wraz z mobilnymi stacjami ładowania w ramach przedsięwzięcia „Elektryfikacja miejskiego transportu publicznego realizowana przez Międzygminny Związek Komunikacyjny na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowych elektrycznych autobusów wraz z dostawą mobilnych stacji ładowania pojazdów oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego (dalej: „Przedmiot zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę szczegółowo opisanych w ramach SWZ: 4 sztuk fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, autobusów miejskich klasy MAXI, jedno-członowych, niskopodłogowych o napędzie elektrycznym jednej marki o parametrach wskazanych w SWZ, 2 sztuk fabrycznie nowych, mobilnych stacji ładowania pojazdów o mocy 40 kW.
Vorherige Bekanntmachung: 377075-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowych elektrycz-nych autobusów wraz z dostawą mobilnych stacji ładowania pojazdów oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego (dalej: „Przedmiot zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę szczegółowo opisanych w ramach SWZ: 4 sztuk fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, autobusów miejskich klasy MAXI, jedno-członowych, niskopodłogowych o napędzie elektrycznym jednej marki o parametrach wskazanych w SWZ, 2 sztuk fabrycznie nowych, mobilnych stacji ładowania pojazdów o mocy 40 kW.
Interne Kennung: MZK/23/KNR/13/2025