606112-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bau von Schlössern – Rekonštrukcia Spišského hradu, Románsky palác a západné paláce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia Spišského hradu, Románsky palác a západné paláce
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v rámci projektu „Rekonštrukcia Spišského hradu, Románsky palác a západné paláce“, ktorého cieľom je komplexná obnova vybraných objektov národnej kultúrnej pamiatky v areáli Spišského hradu, so zachovaním pamiatkovej hodnoty objektov, zlepšením technického stavu, bezpečnosti, prevádzkovej funkčnosti a zvýšením kvality sprístupnenia areálu pre verejnosť. Zákazka zahŕňa realizáciu stavebných prác na nasledovných stavebných objektoch: SO 01 Románsky palác SO 01.S Románsky palác SO 01.1m Strešná membrána SO 01.EL1 Elektrická inštalácia Podlažia 1.NP a 2.NP ( 2.etapa) SO 01.EL2 Svietidlá -materiál/požiadavky -včítane svetelných zdrojov SO 01.EL3 Príl.1-Rozvádzače-špecifikácia SO 01.OZV Ozvučenie SO 01.SK Štruktúrovaná kabeláž SO 02 Západné paláce s kaplnkou SO 02.S Západné paláce s kaplnkou SO 02.EL1 Silnoprúdová elektroinštalácia - Zmena č.5/2026 SO 02.EL2 Svietidlá -materiál/požiadavky -včítane svetelných zdrojov SO 02.EL3 Príl. 1-Rozvádzače_špecifikácia SO 02.OZV Ozvučenie SO 02.SK Štruktúrovaná kabeláž SO 05a Úpravy plôch nádvoria (spevnené plochy, zelené plochy, opevnenie) SO 11 Slaboprúdové rozvody VRN Vedľajšie rozpočtové náklady (VRN) – spoločné pre všetky štyri stavebné objekty Predmet zákazky je podrobne opísaný v osobitných prílohách súťažných podkladov.
Interne Kennung: MK-4763/2026-443
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212354 Bau von Schlössern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45212314 Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001