See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z przełączeniem istniejących przyłączy Gdańsk ul. Cieszyńskiego, Cebertowicza, Szpora, Kopeckiego, Więckowskiego - etap III
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z przełączeniem istniejących przyłączy Gdańsk ul. Cieszyńskiego, Cebertowicza, Szpora, Kopeckiego, Więckowskiego - etap III”
Interne Kennung: ZP/64/25
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/64/24