2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPOL – Doplnění AV techniky pro vybrané výukové prostory II – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka AV techniky do vybraných učeben a poslucháren UPOL za účelem zajištění možnosti hybridní výuky. Předmět plnění – veřejná zakázka – je rozdělen na 3 části: a) Část 1: Drobná AV technika pro FF b) Část 2: Drobná AV technika pro PdF I c) Část 3: Drobná AV technika pro PdF II
Interne Kennung: 5992
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324000 Fernsehgeräte, 30237240 Webkamera, 38651000 Fotokameras, 38652120 Videoprojektoren, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32333200 Camcorder, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Drobná AV technika pro FF
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka AV techniky do vybraných učeben za účelem zajištění možnosti hybridní výuky. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace, zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy. Část 1: Drobná AV technika pro FF
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 30237240 Webkamera, 32324000 Fernsehgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Drobná AV technika pro PdF II
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka drobné AV techniky do vybraných učeben za účelem zajištění možnosti hybridní výuky.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Drobná AV technika pro PdF I
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32333200 Camcorder, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher