606172-2026 - Ergebnis
Lettland – Polizeiausrüstung – Aizsarglīdzekļu, ekipējuma, speciālo ierīču, aprīkojuma, speciālo līdzekļu un detonējošās auklas iegāde uz 3 gadiem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aizsarglīdzekļu, ekipējuma, speciālo ierīču, aprīkojuma, speciālo līdzekļu un detonējošās auklas iegāde uz 3 gadiem
Beschreibung: Aizsarglīdzekļu, ekipējuma, speciālo ierīču, aprīkojuma, speciālo līdzekļu un detonējošās auklas iegāde uz 3 gadiem
Interne Kennung: IeM NVA 2026/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Pistoles Glock 17 Gen4 konversijas komplekts šaušanai ar neletālo treniņmunīciju UTM MMR (MAN MARKING ROUND)