606174-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie. Zamówienie podzielone jest na 49 pakietów (części). Umowy w zakresie poszczególnych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: - Formularz cenowy – załącznik nr 1.1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określono w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy"). Na ofertę składa się Formularz oferty - Załącznik Nr 1 do SWZ i Formularz cenowy - wypełniony w zakresie pakietu/pakietów na które składana jest oferta- Załącznik Nr 1.1 do SWZ. Do oferty należy dołączyć: 1. Oświadczenie na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) w formacie pdf sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/17 z dnia 5 stycznia 2016 r. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw do wykluczenia odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 2. Oświadczenie dot. braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k Rozp. Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. oraz art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. W przypadku składania oferty przez Wykonawców występujących wspólnie - oświadczenia, o których mowa w pkt 1 i 2 musi złożyć osobno każdy z Wykonawców. W celu potwierdzenia umocowania osoby/osób wykonujących czynności w imieniu Wykonawcy, wymaga się złożenia odpisu z KRS lub CEiDG, a jeżeli umocowanie nie wynika z dokumentów rejestrowych - także pełnomocnictwa. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych - dotyczących braku podstaw do wykluczenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, b) art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór załącznika nr 5 do SWZ. UWAGA! W przypadku złożenia w niniejszym postępowaniu jednej oferty w zakresie danego pakietu zamawiający odstąpi od wzywania wykonawcy do złożenia oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji: - zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustaw Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp - zawartych w oświadczeniu na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022 r. str. 1) i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - wzór Załącznika nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust.1 ustawy Pzp. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Informacje o sposobie przygotowania i wymaganych warunkach technicznych składania ofert zawiera SWZ. Klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 504501-2025
Interne Kennung: SPZOZ/DZ/226/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełen opis procedury postępowania zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia ( SWZ ), zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1137904
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0027
Titel: 26. Klipsy tytanowe
Beschreibung: Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Projektowane postanowienia umowy, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy"). Umowa zostanie zawarta po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy.
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0030
Titel: 29. Akcesoria do aparatu Infant Flow SiPAP
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0032
Titel: 31. Akcesoria do odsysania
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0034
Titel: 33. Czujniki
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0037
Titel: 36. Akcesoria do urządzeń VAC Ulta i INFO
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0044
Titel: 43. Akcesoria do terapii podcisnieniowej Renasys
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0046
Titel: 45. Dreny do pompy artroskopowej FMS
Interne Kennung: Pakiet 45