2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interne en Externe Bewegwijzering
Beschreibung: Het leveren, monteren en onderhouden van interne- en externe bewegwijzeringsproducten voor alle UWV locaties in Nederland. € 800.000,00
Interne Kennung: ERI.2026.1375
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren, monteren en onderhouden van interne- en externe bewegwijzeringsproducten voor alle UWV locaties in Nederland.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ERI.2026.1375
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44423400 Signs and related items
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1