606198-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Polsce oraz UE/EOG.
Interne KennungSAFiZP.261.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: 1) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; 2) Zamawiający zastrzega, że maksymalna wartość zamawianych subskrypcji w ramach prawa opcji nie przekroczy 50% wartości brutto zamówienia podstawowego; 3) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b) Subskrypcje zamawiane w ramach prawa opcji mogą być zamawiane na okres krótszy niż 12 miesięcy, z terminem obowiązywania ustalonym każdorazowo przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. c) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie należne z tytułu zlecenia zamówienia objętego prawem opcji. d) warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji. 4) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji/OPZ są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty.