See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare imbracaminte si incaltaminte la centrele din municipiu si judet din subordinea DGASPCTulcea
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte si incaltaminte pentru beneficiarii din centrele aflate in municipiu si judet., acord cadru pentru o perioada de 12 luni, Un contract subsecvent in perioada septembrie 2025 – martie 2026, valoare estimata 602.860,00 lei fara TVA Un contract subsecvent in perioada martie 2026 – septembrie 2026, valoare estimata 602.860,00 lei fara TVA Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor 15 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9574414_2025_PAAPD1566234
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Centrul de plasament, recuperare si reabilitare copilul cu handicap sever- PELICAN imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 16.680,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Centrul de plasament, recuperare si reabilitare copilul cu handicap sever- PELICAN incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 840,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Case de tip familial pentru copilul cu dizabilitati Tulcea – DUMBRAVEANCA(CTFCD) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 4.965,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Case de tip familial pentru copilul cu dizabilitati Tulcea – DUMBRAVEANCA(CTFCD) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 1.695,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Case de tip familial pentru copilul cu dizabilitati Tulcea – PESCARUSUL(CTFCD) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 14.270,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Case de tip familial pentru copilul cu dizabilitati Tulcea – PESCARUSUL(CTFCD) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 3.895,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Casa de tip familial pentru copilul cu dizabilitati EGRETA(CTFCD) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 8.015,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Casa de tip familial pentru copilul cu dizabilitati EGRETA(CTFCD) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 1.850,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Complex de servicii sociale – Sfanta Maria Tulcea imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 39.485,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Complex de servicii sociale – Sfanta Maria Tulcea incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 2.960,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CTFCD SOMOVA imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 17.570,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: CTFCD SOMOVA incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 6.290,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Complex de unitati de tip familial ISACCEA (CUTF) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 30.050,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Complex de unitati de tip familial ISACCEA (CUTF) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 5.250,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: CSS Lebada imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 35.425,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: CSS Lebada incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 700,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Centrul de plasament SULINA (CP) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 17.355,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Centrul de plasament SULINA (CP) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 5.885,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Casa de tip familial SÂMBĂTA NOUĂ imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 20.100,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Casa de tip familial SÂMBĂTA NOUĂ incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 2.390,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Centrul de primire minori in regim de urgenta(CPMRU) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 30.005,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Centrul de primire minori in regim de urgenta(CPMRU) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 3.315,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Centru de ingrijire si asistenta Tichilesti (CIAPAD) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 56.700,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Centru de ingrijire si asistenta Tichilesti (CIAPAD) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 16.550,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare persoane cu handicap Sf. DUMITRU Zebil (CRRPH) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 180.805,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare persoane cu handicap Sf. DUMITRU Zebil (CRRPH) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 34.830,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare neuropsihiatrică HORIA (CRRN) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 86.200,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare neuropsihiatrică HORIA (CRRN) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 15.350,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Centrul de ingrijire şi asistenţă Babadag (CIA) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 18.775,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Centrul de ingrijire şi asistenţă Babadag (CIA) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 1.500,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Complexul de ingrijire si asistenta „DUMBRAVA” Babdag (CIA) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 96.890,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Complexul de ingrijire si asistenta „DUMBRAVA” Babdag (CIA) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 17.695,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare neuropsihiatrică Babadag - CRRN imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 130.550,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Centrul de recuperare şi reabilitare neuropsihiatrică Babadag - CRRN incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 22.500,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Camin pentru persoane varstnice Sf.NECTARIE Tulcea (CPV) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 36.340,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Camin pentru persoane varstnice Sf.NECTARIE Tulcea (CPV) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 36.340,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Centrul de servicii Sociale Jurilovca (CSS) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 87.850,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Centrul de servicii Sociale Jurilovca (CSS) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 14.370,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Complex de servicii Sociale Baia (CSS) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 67.830,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Complex de servicii Sociale Baia (CSS) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 11.440,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Centru de zi Babadag imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 15.680,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Centru de zi Babadag incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 5.575,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Complex de servicii Sociale Smardan (CSS) imbracaminte
Beschreibung: Achizitie de imbracaminte in valoare estimata de 4.320,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Complex de servicii Sociale Smardan (CSS) incaltaminte
Beschreibung: Achizitie de incaltaminte in valoare estimata de 930,00 lei fara TVA
Interne Kennung: 44