606224-2026 - Ergebnis
Niederlande – Medizinische Hilfsmittel – Aanbesteding Wmo-Hulpmiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanbesteding Wmo-Hulpmiddelen
BeschreibungDe opdracht betreft het leveren van Wmo-hulpmiddelen, inclusief het leveren van de daarbij behorende diensten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad. De geraamde waarde van de overeenkomst is € 21,9 miljoen exclusief BTW. Het aantal leveringen (per kwartaal) is openomen in de aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen.
Interne KennungAM2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe initiele looptijd is 2 jaar met een verlengingsoptie van 4 keer 1 jaar.