2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liinide hooldus 2027-2030
Beschreibung: Elering AS õhu- ja kaabelliinide hooldusteenus kahes osas vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. Riigihanke alusdokumendid on osaliselt konfidentsiaalsed. Pakkuja peab olema pakkumuse esitamiseks tutvunud konfidentsiaalsete dokumentidega. Pakkuja saadab hankijale konfidentsiaalsete dokumentidega tutvumiseks allkirjastatud konfidentsiaalsuslepingu. Hankija allkirjastab vastava lepingu, tagastab selle pakkujale ning edastab pakkujale konfidentsiaalsed dokumendid 3 tööpäeva jooksul. Hankija lükkab tagasi pakkuja pakkumuse, kui pakkuja ei ole sõlminud konfidentsiaalsuslepingut ning seeläbi ei oma ligipääsu konfidentsiaalsetele dokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307241-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Põhja-Lääne piirkond
Beschreibung: Põhja - Lääne regioon, mis omakorda jaotub Põhja ja Lääne käidukorraldaja piirkonnaks. Põhja-Lääne regioonis on õhu- ja kaabelliine kogupikkusega 2605 km, sh 330 kV õhuliine 692 km, 110 kV õhuliine 1778 km ja 110 kV kaabelliine 97 km (merekaableid 21 km, maakaableid 76 km), 35 kV õhuliine 5 km ja 35 kV kaabelliine 23 km (merekaableid 20 km, maismaaosas maakaableid 3 km), EstLink1 kaabelliini maismaaosa 10 km, EstLink 1 kaabelliini mereosa 40 km. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307241-0001
Los: LOT-0002
Titel: Lõuna-Ida piirkond
Beschreibung: Lõuna - Ida regioon, mis omakorda jaotub Lõuna ja Ida käidukorraldaja piirkonnaks. Lõuna- Ida regioonis on õhu- ja kaabelliine kogupikkusega 2766 km sh 330 kV õhuliine 1159 km, 110 kV õhuliine 1581 km ja 110 kV kaabelliine 14 km, EstLink 2 kaabelliini maismaaosa 12 km, EstLink 2 kaabelliini mereosa 72 km. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307241-0002