606236-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Lelystad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering Gemeente Lelystad
BeschreibungDe gemeente Lelystad wil een nieuwe aansprakelijkheidsverzekering afsluiten met een minimale looptijd van 3 jaren. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAansprakelijkheidsverzekering inclusief goedwerkgeverschap
BeschreibungHet betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor gemeentes inclusief een Goedwerkgeverschapsdekking. .
Interne Kennung1