606237-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA LEKKICH SAMOCHODÓW RATOWNICZO–GAŚNICZYCH DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO–POMORSKIEGO–2 SZT" W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OSP"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA LEKKICH SAMOCHODÓW RATOWNICZO–GAŚNICZYCH DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO–POMORSKIEGO–2 SZT" W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OSP"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 2 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel„DOSTAWA LEKKICH SAMOCHODÓW RATOWNICZO – GAŚNICZYCH DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO – 2 SZTUKI” W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH”