2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoopsysteem (DAS) IT hardware en aanverwante zaken
Beschreibung: Per december 2026 beëindigd de gemeente Hollands Kroon de dienstverlening met Mercell, en daarmee is de gemeente Hollands Kroon genoodzaakt deze DAS IT hardware en aanverwante zaken en toebehoren te beëindigen per 1 september 2026. Toekomstige aanbestedingen worden via TenderNed gepubliceerd. Eerder – via Mercell - toegelaten partijen worden verzocht TenderNed in de gaten te houden voor mogelijke toekomstige opdrachten.
Interne Kennung: T65670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000