2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění inženýrské činnosti pro rekonstrukci tramvajové trati /Seifertova - Táboritská - Jičínská (po konec úseku nad ulicí Přemyslovská)/ a přilehlých komunikací
Beschreibung: Zadavatel je provozovatelem městské hromadné dopravy v Praze a přilehlém regionu. Účelem této sektorové veřejné zakázky je uzavření příkazní smlouvy, jejíž závazný návrh je Přílohou č. 1 zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“), na jejímž základě budou realizovány dále uvedené činnosti v rámci stavby s názvem Rekonstrukce tramvajové trati /Seifertova – Táboritská – Jičínská (po konec úseku nad ulicí Přemyslovská) a přilehlých komunikací (dále jen „stavba“). Vybraný dodavatel bude povinen zajistit realizaci veškerých investorských a inženýrských činností, zejména zajistit předání staveniště, výkon technického dozoru investora (dle jen „TDI“), výkon koordinátora BOZP, případná majetkoprávní vypořádání, uvedení stavby do provozu, její kolaudaci a aktivaci. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden ve Smlouvě. Rozsah výkonu TDI včetně správce stavby vychází ze Sazebníku pro navrhování nabídkových cen projektových prací a inženýrské činnosti UNIKA (přílohy č. 15) platném v době uzavření Smlouvy – Doporučený obsah a rozsah výkonu technického dozoru Příkazce (stavebníka).
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zajištění inženýrské činnosti pro rekonstrukci tramvajové trati /Seifertova – Táboritská – Jičínská (po konec úseku nad ulicí Přemyslovská)/ a přilehlých komunikací
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71521000 Baustellenüberwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna dodavatele, jejíž podmínky jsou popsány v odst. 6.2 zadávací dokumentace.