2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop veegwagen
Beschreibung: Aankoop veegwagen
Interne Kennung: PPP06G-2449/6153/AD/OD/VEEGWAGEN/2026/31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AD/OD/VEEGWAGEN/2026/31_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (* De inschrijver dient prijs te geven voor een onderhoudscontract * Kolkenzuiger * Sproeibalk aan de voorzijde voor het grondig reinigen van hardnekkig vuil) Vrije opties (* Vrije opties mogen aangeboden worden)