See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych dla WSRM w Łodzi przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 468827-2026
Interne Kennung: DNA.ZP.260.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezgotówkowe tankowanie paliw do pojazdów WSRM w Łodzi stacjonujących na terenie województwa łódzkiego
Beschreibung: Bezgotówkowe tankowanie paliw do pojazdów WSRM w Łodzi stacjonujących na terenie województwa łódzkiego, w przewidywanych ilościach przez okres trwania umowy - ON – 844 815 litrów - Benzyna bezołowiowa Pb 95 – 14 173 litrów
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0002
Titel: Hurtowa dostawa paliw płynnych do stacji paliw w Skierniewicach, ul. Kozietulskiego 30
Beschreibung: Hurtowa dostawa paliw płynnych do stacji paliw w Skierniewicach, ul. Kozietulskiego 30, w przewidywanych ilościach - ON – 908 271 litrów - Benzyna bezołowiowa Pb 95 – 709 654 litrów
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Hurtowa dostawa oleju napędowego do zbiornika Zamawiającego w Łodzi ul. Warecka 2
Beschreibung: Hurtowa dostawa oleju napędowego do zbiornika Zamawiającego w Łodzi ul. Warecka 2, w przewidywanych ilościach: 240 000 litrów w czasie trwania umowy.
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0004
Titel: Hurtowa dostawa oleju opałowego dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Hurtowa dostawa oleju opałowego dla WSRM w Łodzi przewidywanej ilości 23 713 litrów.
Interne Kennung: Zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl