2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (zakup) oleju napędowego do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, polegająca na umożliwieniu tankowania pojazdów należących do Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy. 2. Zamówienie będzie realizowane poprzez tankowanie pojazdów należących do Zamawiającego (obecnie zamawiający posiada 84 autobusy i 4 samochody) na stacjach paliw Wykonawcy. Częstotliwość tankowania będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem (12 miesięcy) wynosi 1 300 000 litrów. 4. Zamawiający zastrzega, że ilość oleju napędowego stanowi wartość szacunkową, w związku z czym oznaczenie jej na tym poziomie nie powoduje dla Zamawiającego żadnych negatywnych konsekwencji, w szczególności nie powoduje zmiany opustu w przypadku konieczności zamówienia, w okresie objętym umową, większej lub mniejszej ilości paliwa. Zamawiający będzie dokonywał zakupu odpowiednich ilości oleju napędowego w oparciu o faktyczne potrzeby.
Interne Kennung: 02/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 300 000 Liter