606282-2026 - Ergebnis
Rumänien – Rodung – Acord cadru de servicii de doborare/defrisare, toaletare/reducere arbori si scos de cioate de pe raza drumurilor judetene din judetul Botosani , 2023-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de servicii de doborare/defrisare, toaletare/reducere arbori si scos de cioate de pe raza drumurilor judetene din judetul Botosani , 2023-2027
Beschreibung: DJDP Botoșani organizează procedura de achiziție publică Achiziția Acordului cadru de servicii doborare/defrisare, toaletare/reducere arbori si scos de cioate de pe raza drumurilor judetene din judetul Botosani, 2023-2027 Data limita pana la care se pot solicita clarificari: 16 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. AC va raspunde clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 11 zile inclusiv inainte de termenul limita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 2590/4.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziția Acordului cadru de servicii doborare/defrisare, toaletare/reducere arbori si scos de cioate de pe raza drumurilor judetene din judetul Botosani,in perioada 2023-2027. Cantitatile minime si maxime estimate ale volumului de servicii prestate aferente acordului cadru de servicii si, respectiv contractelor subsecvente sunt prezentate ca anexe la caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1