2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Warme dranken voorziening Koninklijke Auris Groep
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de leveringen en diensten ten behoeve van de warme dranken automaten, dat omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende bijlagen. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. Deze Raamovereenkomst betreft de levering van Koffieautomaten alsmede de levering van Koffie (in diverse soorten), thee, suiker, creamer en disposables voor de diverse locaties van Opdrachtgever. Binnen de scope van de opdracht valt: • Het ter beschikking stellen middels koop, plaatsen, aansluiten en in gebruik stellen van de Koffieautomaten, alsook het afvoeren van de huidige koffieautomaten. • Het optimaal functionerend houden c.q. het preventief en correctief (technisch) onderhouden van de geleverde automaten en het oplossen van storingen binnen de afgesproken responstijd; • Het leveren van alle benodigde ingrediënten voor de te leveren warme drankenautomaten; • Het leveren van de ondersteunende producten voor de te leveren warme drankenautomaten.
Interne Kennung: KQRVE01092025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1