See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raadsinformatiesysteem
Beschreibung: Het leveren en onderhouden van een SaaS-oplossing voor een raadsinformatiesysteem. De contractperiode loopt van 1 maart 2026 t/m 28 februari 2030 met een optie tot verlenging van 2 keer 2 jaar. Deze contractperiode is afgestemd op de raadsperioden. Zie de bijgevoegde memo voor verdere toelichting. 8 jaar EUR 998.000 exclusief btw
Interne Kennung: GR 2025.0011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het leveren en onderhouden van een raadsinformatiesysteem.
Beschreibung: Het leveren en onderhouden van een SaaS-oplossing voor een raadsinformatiesysteem. 8 jaar EUR 998.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 1