606286-2026 - Ergebnis
Polen – Tankreinigung – USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung373695-2026
Interne KennungMAT/146/DB/2026 USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelMAT/146/DB/2026 USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN
Interne KennungUSŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT W SKŁADZIE PORAŻYN