See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z rozładowaniem, wniesieniem, montażem osprzętu szatniowego dla Modułów 3-5 CZSK na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w ramach projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej
Beschreibung: Dostawa wraz z rozładowaniem, wniesieniem, montażem osprzętu szatniowego dla Modułów 3-5 CZSK na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w ramach projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej - 1 pakiet asortymentowy
Interne Kennung: DZP/163/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa wraz z rozładowaniem, wniesieniem, montażem osprzętu szatniowego dla Modułów 3-5 CZSK na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w ramach projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK)