2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van gemeente Zwartewaterland
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de brandverzekering ten behoeve van de gemeente Zwartewaterland. Ingaande : 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.