6063-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Gromnik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Gromnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: a) odbieraniu i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Gromnik z sołectw: Brzozowa, Chojnik, Golanka, Gromnik, Polichty, Rzepiennik Marciszewski, oraz Siemiechów, b) utworzeniu, organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Interne Kennung: IK.271.22.2023.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: a) odbieraniu i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Gromnik z sołectw: Brzozowa, Chojnik, Golanka, Gromnik, Polichty, Rzepiennik Marciszewski, oraz Siemiechów, b) utworzeniu, organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zadania o których mowa powyżej Wykonawca zobowiązany będzie wykonywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania odpowiedniego poziomu, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469), zapisami Uchwały Nr XXXIV/510/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 marca 2017 r., w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, zmienionej Uchwałą Nr XXXVI/543/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 29 maja 2017 r. , Uchwałą XLII/644/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 23 października 2017r. oraz Uchwałą Nr V/34/19 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019r., zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gromnik, określonego Uchwałą Nr XLVII/449/2023 Rady Gminy Gromnik z dnia 8 lutego 2023 r., w dalszej części SWZ zwanym „Regulaminem”, zapisami Uchwały Rady Gminy Gromnik nr LI/476/2023 z dnia 5 maja 2023 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę oraz sposobu świadczenia usług przez punkt selektywnej zbiórki odpadów oraz zgodnie z uchwałami wynikającymi z w/w ustawy. 2. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469) oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gromnik usługa obejmuje: a) odbieranie i zagospodarowanie całej masy odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym odpadów: niesegregowanych (zmieszanych), segregowanych, ulegających biodegradacji w tym odpady zielone, wielkogabarytowych, odpadów budowlanych i rozbiórkowych zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon, przeterminowanych leków i chemikaliów, zużytych baterii i akumulatorów, tekstyliów oraz popiołu. b) organizację i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden