See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Střídače pro výstavbu FVE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky střídačů.
Interne Kennung: N006/25/V00003460
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.