2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochody osobowe elektryczne (kombi lub SUV)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. elektrycznych samochodów osobowych o nadwoziu typu kombi lub SUV. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: HP.270.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. elektrycznych samochodów osobowych o nadwoziu typu kombi lub SUV. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby oferowane pojazdy elektryczne były fabrycznie nowe, a ich krajem pochodzenia było państwo członkowskie Unii Europejskiej (UE), Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) lub państwo będące sygnatariuszem Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) bądź innej dwustronnej umowy o wolnym handlu z UE obejmującej rynek zamówień publicznych. 4. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania pojazdów, których krajem pochodzenia – w rozumieniu art. 60 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 ustanawiającego Unijny Kodeks Celny - są państwa trzecie, niebędące sygnatariuszami Porozumienia GPA ani innych analogicznych umów międzynarodowych zapewniających wzajemność dostępu do rynku zamówień publicznych w UE, niezależnie od lokalizacji fabryki, w której pojazd został fizycznie zmontowany. Oferta obejmująca pojazdy, których krajem pochodzenia są państwa trzecie, niebędące sygnatariuszami Porozumienia GPA ani innych analogicznych umów międzynarodowych zapewniających wzajemność dostępu do rynku będzie podlegała odrzuceniu jako niezgodna z warunkami zamówienia. 5. Zakaz, o którym mowa w ust. 4, ma charakter przedmiotowy i obowiązuje niezależnie od statusu prawnego i siedziby Wykonawcy składającego ofertę.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 100% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.
606312-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HP.270.27.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0003
Options: