606316-2026 - Ergebnis
Estland – Netzwerkinfrastruktur – Serveriruumi laiendus (seadmekappide ostmine, paigaldustööd ja kaabeldustööd)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serveriruumi laiendus (seadmekappide ostmine, paigaldustööd ja kaabeldustööd)
Beschreibung: Hankeobjektideks on seadmekappide ostmine ning seadmekappide, PDUde ja andurite paigaldustööd, külma- ja sooja tsooni eraldustööd seadmeruumis ning kappide vahelised kaabeldustööd vastavalt tehnilises kirjelduses toodule. Hankija hangib ja tarnib PDU-d ja andurid tööde asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311436-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0000