See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zastawek TAVI, elektrod do czasowej stymulacji serca, systemów do trombektomii oraz specjalistycznych wyrobów do procedur naczyniowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zastawek TAVI, elektrod do czasowej stymulacji serca, systemów do trombektomii oraz specjalistycznych wyrobów do procedur naczyniowych
Interne Kennung: ZP.220.114.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Zastawi biologiczne aortalne do implantacji przez tętnicę udową i przez koniuszek serca (TAVI)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zastawek TAVI, elektrod do czasowej stymulacji serca, systemów do trombektomii oraz specjalistycznych wyrobów do procedur naczyniowych 2. Szacunkowe ilości oraz opis wyrobów i urządzenia zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ), dalej również jako FCJ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Zastawki aortalne, samorozprężalne, wszczepialne przez tętnicę udową lub podobojczykową z markerami radiocieniującymi
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: System do implantacji zastawki aortalnej z dużym stopniem zwapnienia
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Elektrody do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Systemy do trombektomii
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Specjalistyczny sprzęt do procedur naczyniowych
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Stenty, prowadniki
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Stenty szyjne
Interne Kennung: Zadanie 8