See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wsparcia technicznego dla sprzętowych modułów kryptograficznych HSM (2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usług wsparcia technicznego dla sprzętowych modułów kryptograficznych HSM (2 części)”. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 części, tj.: Część 1 – świadczenie usług wsparcia technicznego dla dziesięciu sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Luna na okres 36 miesięcy, Część 2 – świadczenie usług wsparcia technicznego dla czterech sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Utimaco do 30.11.2028 r. 2. Termin wykonania zamówienia: 2.1. w zakresie Części 1 – świadczenie usług wsparcia technicznego dla dziesięciu sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Luna na okres 36 miesięcy: 1) dostarczenie: oświadczenia producenta Urządzeń, potwierdzającego objęcie wsparciem technicznym Urządzeń przez okres wskazany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia w punkcie IV ppkt 2 oraz wszelkich niezbędnych i kompletnych danych dostępowych umożliwiających Zamawiającemu skorzystanie z wsparcia technicznego, zawierających co najmniej unikatowy dla Zamawiającego login i hasło dostępu do witryny wsparcia technicznego lub adres e-mail do składania zgłoszeń i numer telefonu do składania zgłoszeń nastąpi w terminie maksymalnie 3 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy; 2) wsparcie techniczne będzie świadczone od dnia podpisania Protokołu odbioru do dnia 30.06.2028 r. 2.2. w zakresie Części 2 - świadczenie usług wsparcia technicznego dla czterech sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Utimaco do 30.11.2028 r.: 1) dostarczenie: oświadczenia producenta Urządzeń, potwierdzającego objęcie wsparciem technicznym Urządzeń przez okres wskazany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia w punkcie V ppkt 1 oraz wszelkich niezbędnych i kompletnych danych dostępowych umożliwiających Zamawiającemu skorzystanie z wsparcia technicznego, zawierających co najmniej unikatowy dla Zamawiającego login i hasło dostępu do witryny wsparcia technicznego lub adres e-mail do składania zgłoszeń i numer telefonu do składania zgłoszeń nastąpi w terminie maksymalnie 3 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy; 2) wsparcie techniczne, o którym mowa w pkt VI OPZ, będzie świadczone od dnia podpisania Protokołu odbioru do dnia 30.11.2028 r. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 pkt 1) ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507z późn. zm.) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 386995-2025
Interne Kennung: COI-ZAK.262.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – świadczenie usług wsparcia technicznego dla dziesięciu sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Luna na okres 36 miesięcy
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - świadczenie usług wsparcia technicznego dla czterech sprzętowych modułów kryptograficznych HSM Utimaco do 30.11.2028 r.
Interne Kennung: Część 2