606338-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE SUPLEERE A FUNCTIEI RENALE LA BOLNAVII CU INSUFICIENTA RENALA CRONICA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE SUPLEERE A FUNCTIEI RENALE LA BOLNAVII CU INSUFICIENTA RENALA CRONICA
Beschreibung: Achizitia de medicamente pentru programul national de supleere a functiei renale la bolnavii cu insuficienta renala cronica, defalcata pe 11 loturi conform informatiilor prezentate in caietul de sarcini. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 12-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor), cnf.art.161 alin.(1) din Legea nr.98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 19 Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4253650_2024_PAAPD1475438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALFACALCIDOLUM 0,50 mcg
Beschreibung: Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SEVELAMER 800 mg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER III+SUCROZA100 mg/5 ml
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PARICALCITOLUM 5micrograme/ml
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: HEPARINUM 5000UI/ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: EPOETINUM BETA 5000UI/0,3ml
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: EPOETINUM BETA 2000UI/0,3ml
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: CINACALCET 30 mg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ENOXAPARINUM 4000 UI/0,4 ML
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: TINZAPARINUM 10000 UI ANTI-XA/1ML
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: EPOETINUM ALFA 4000 UI/0,4 ML
Interne Kennung: 11