2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van koffie, thee en aanverwante producten
Beschreibung: Opdrachtgever zoekt één leverancier voor de levering van koffiebonen, koffie-, cacao- en melkproducten, Cafitesse producten, thee en aanverwante artikelen voor meerdere locaties. De opdracht richt zich op het verzorgen van een smaakvolle en betrouwbare warme drankenvoorziening voor medewerkers, ondersteund door een efficiënte dienstverlening en logistieke levering. De opdracht omvat de levering van koffiebonen, Cafitesse koffie-, cacao- en melkproducten, thee en aanverwante artikelen voor vijf locaties van opdrachtgever. De levering is bestemd voor een bestaand automatenpark bestaande uit vier Animo OptiBean X-13 automaten en elf Cafitesse-systemen. De exacte afname gedurende de looptijd van de overeenkomst is afhankelijk van de werkelijke behoefte van opdrachtgever.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende, aan de opdracht gerelateerde producten af te nemen bij opdrachtnemer.