See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čechův most, V013, P1, P7, č. akce 1000277 – Projektant – Podmíněné obnosy – Variace 02
Beschreibung: Předmětem nových služeb je úprava rozsahu experimentálního programu v souvislosti s ověřováním vybraných konstrukčních prvků a detailů, které jsou navrhovány v rámci rekonstrukce Čechova mostu.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem nových služeb je úprava rozsahu experimentálního programu v souvislosti s ověřováním vybraných konstrukčních prvků a detailů, které jsou navrhovány v rámci rekonstrukce Čechova mostu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Čechův most, V013, P1, P7, č. akce 1000277 – Projektant – Podmíněné obnosy – Variace 02