606393-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Teile für Gaskompressoren – Piese pentru compresor de gaze naturale cu asistenta tehnica la montaj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piese pentru compresor de gaze naturale cu asistenta tehnica la montaj
Beschreibung: Obiectul achizitiei il constituie livrarea de „Piese pentru compresor de gaze naturale cu asistenta tehnica la montaj” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 34915261_2026_PAAPD1599874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124340 Teile für Gaskompressoren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: „Piese pentru compresor de gaze naturale cu asistenta tehnica la montaj” - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356200 Technische Hilfe
606393-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier34915261_2026_PAAPD1599874
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 42124340 Parts of gas compressors
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 71356200 Technical assistance services